Newsy

kwiecień 2018 - Wieczorze Architektonicznym w Poznaniu na którym nie mogło zabraknąć Pinusa
26 kwietnia 2018 tym razem w Poznaniu odbył się kolejny w tym roku WIECZÓR ARCHitektoniczny. Wieczór organizowany wspólnie z pracownią OVO Grąbczewscy Architekci. Pracownia założona przez Barbarę i Oskara Grąbczewskich w 2002 roku, która jest laureatem ponad 50 nagród, wyróżnień i nominacji w różnych konkursach i przeglądach architektonicznych. Wieczór charakteryzowała podobna do wcześniejszych spotkań frekfencja, ale co najważniejsze był to dobrze spędzony czas w gronie podobnych zawodowo ludzi, okazja do wymiany poglądów, podejrzenia tego co dzieje sie dziś w branży. Poza wystąpieniami prelegentów tamtego wieczoru była też okazja do spotania z nami i bliższego poznania naszej oferty. Wieczór architektoniczny to wydarzenie cykliczne dlatego zapraszamy na kolejne może będzie okazja wymienić poglądy i doświadczenia, a może zaciekawimy czymś nowym.
Krótka fotorelacja:

 


kwiecień 2018 - Pinus po raz kolejny na Wieczorze Architektonicznym
5 kwietnia 2018 w Krakowie odbył się już trzeci w tym roku, po Warszawie i Wrocławiu, WIECZÓR ARCHitektoniczny. Frekfencja to ponad 80 osób z branży. Jak zawsze był to dobrze spędzony czas, okazja do wymiany poglądów, podejrzenia tego co "piszczy w trawie polskiej architektury". Poza wystąpieniami prelegentów była też okazja do zapoznania się z tym co dla architektów, klientów i inwestorów oferuje Pinus. Zmieniamy się dynamicznie tak jak dynamicznie zmienia sie rynek, to co w naszej ofercie zawsze pozostanie niezmienne to jakość naszych produktów.
Krótka fotorelacja:

 


luty 2018 - Pinus partnerem strategicznym na Wieczorze Architektonicznym
6 lutego 2018 w Warszawie odbył się pierwszy w tym roku WIECZÓR ARCHitektoniczny. Wzieło w nim udział ok. 115 architektów. Głównym założeniem wieczorów jest promocja dobrej, polskiej architektury. Na spotkania w postaci prelegentów zapraszane są najlepsze polskie biura projektowe. Jest to również okazja do poznania wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz technologii w budownictwie i wnętrzach. Wieczorki Architektoniczne to spotkania na których można porozmawiać o designie i architekturze, to wspólnie spędzone chwile które mogą się stać źródłem wiedzy i inspiracji, dlatego nie mogło tam zabraknąć marki Pinus.
Krótka fotorelacja:

 


listopad 2017 - Pinus na targach DOWNTOWN Design 2017 w Dubaju
W dniach 14-17 listopada można nas było spotkać na targach DOWNTOWN Design w Dubaju. W ramach silnego polskiego partnerstwa wraz z producentami podłóg i schodów drewnianych oraz drewnianej armatury łazienkowej zaprezentowaliśmy na stoisku C18 nasz najnowszy profil okien drewnianych w okładzinie szklanej - TotalGlass. Targi cieszyły się sporym zainteresowaniem a my dziś chcielibyśmy podziękować za przybycie wszystkim naszym gościom i partnerom na miejscu. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację:

 
 


czerwiec 2017 - Pinus laureatem konkursu TOPTEN Okna 2017
W ramach konkursu TOPTEN Okna 2017 przeanalizowano łącznie ponad 550 okien i drzwi. Na podstawie parametrów technicznych, sposobu obsługi klientów oraz oferty cenowej dokonano ich oceny. W konkursie brano pod uwagę następujące parametry charakteryzujące stolarkę: energooszczędność, cechy wytrzymałościowo-użytkowe w tym: wodoszczelność, odporność na obciążenie wiatrem, podstawowe parametry szyby: przepuszczalność energii promieniowania słonecznego, przepuszczalność światła, oddawanie barwy, izolacyjność akustyczna oraz ekonomikę. 12 osobowa komisja konkursowa TOPTEN Okna 2017 wybrala laureatów w 5 kategoriach. Jednym z nich w kategorii okna drewniane została firma Pinus z czego jesteśmy bardzo dumni. Więcej informacji na temat konkursu, sposobu oceny oraz samych laureatów znajdziecie Państwo w udostępniamym tutaj pliku PDF.

luty 2017 - Pinus na 4 Design Days
4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Na 4 Design Days zaprezentuje się również Pinus.

Serdecznie zapraszamy na stoisku nr 74 w hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach w dniach 16-19.02.2017.

Będzie to świetna okazja do przyjrzenia się z bliska zaprezentowanej przez nas ofercie produktowej, porozmawianie o Państwa potrzebach i oczekiwaniach. My chętnie przeanalizujemy wspólnie każdy przypadek i jak zawsze będziemy służyć fachową poradą.

czerwiec 2015 - Pinus laureatem programu Ekskluzywna Stolarka VIP
Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” to inicjatywa portalu www.stolarkavip.pl oraz firmy GEC Consulting Grzegorz Cendrowski. To program oceny i weryfikacji produktów powstał z myślą o klientach indywidualnych poszukujących bardzo dobrych produktów stolarki okiennej, drzwiowej, rolet, markiz itp. W tym roku odbyła się już 7 edycja Konkursu a Gala Konkursowa miała miejsce w Pałacyku w Jabłonnej gdzie 23 czerwca 2015 roku wręczono nagrody laureatom. Niezmiernie miło nam poinformować naszych Klientów że firma Pinus została uhonorowana nagrodą w kategorii Okna Drewniane Energy&Design za swój system TOTALGLASS okien drewnianych w okładzinie szklanej.

luty 2015 - BUDMA 2015 z Pinus'em
Serdecznie zapraszamy od odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 10-13 marca 2015.

Nasze stoisko nr 16 w pawilonie 5B.

Przyjdź, zobacz, zapytaj. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przenalizujemy każdy przypadek, służymy fachową poradą, bo tam gdzie liczy się wysoka jakość wykonania i niezawodność zawsze jest marka Pinus.

listopad 2014 - Targi BAU 2015 w Monachium
Pokażemy się w Monachium i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w czasie trwania targów BAU w dniach 19-24 stycznia 2015.

Nasze produkty zaprezentujemy na stoisku nr 338F w hali C3.

Biorąc pod uwagę zmiany demograficzne w świecie oraz kurczące się zasoboby naturalne, zastanówmy się jaki ma to globalny wpływ i jak odbije się na sektorze budowlanym. Targi BAU w 2013 roku to ponad 2000 wystawców i niemal 238.000 odwiedzających, sam zobacz jak będzie w 2015. Jak zawsze zapraszamy architektów, rzemieślników, producentów i sprzedawców do zapoznania się z obecnymi trendami estetycznymi oraz nowym energooszczędnym wzornictwem okiennym. Marka Pinus zawsze ma w tym względzie coś ciekawego do powiedzenia.

grudzień 2013 - Targi fensterbau frontale 2014 w Norymberdze
Powracamy do Norymbergii i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w czasie trwania targów fensterbau frontale w dniach 26-29 marzec 2014.

Nasze produkty zaprezentujemy na stoisku nr 215 w pawilonie nr 7.

Targi fensterbau frontale w 2012 roku to 1276 wystawców i niemal 99.000 odwiedzających. Zapraszamy architektów, rzemieślników, producentów i sprzedawców do zapoznania się z aktualną estetyką i trendami panującymi we wzornictwie okiennym i energooszczędnym budownictwie, w którym zawsze obecna jest marka Pinus.

pażdziernik 2013 - Targi BATIMAT 2013 w Paryżu
Po raz kolejny zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. tym razem na targach BATIMAT w Paryżu, które odbędą się w dniach 04.11-08.11.2013.

Nasze okna drewniane, energooszczędne oraz inne produkty prezentujemy na stoisku nr 6 L 38.

Jak zawsze można będzie spotkać się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Z bliska będzie można zobaczyć nasze najnowsze, super energooszczędne okna w profilach Energy+ i AluEnergy+. Z każdym zainteresowanym klientem przenalizujemy różne przypadki, bo tam gdzie szczególnie ważna jest wysoka jakość wykonania i niezawodność jesteśmy obecni.

styczeń 2013 - Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2013
Serdecznie zapraszamy od odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 29.01-01.02.2013.

Nasze stoisko nr 89 w pawilonie 5.

Przyjdź, zobacz, zapytaj. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przenalizujemy każdy przypadek, służymy fachową poradą, bo tam gdzie liczy się wysoka jakość wykonania i niezawodność zawsze jest Pinus.

listopad 2012 - Targi Modernizacji Budynków 2012
Serdecznie zapraszamy od odwiedzenia naszego stoiska na targach Modernizacji Budynków, które odbędą się w Krakowie w dniach 27-28 listopad 2012.

Nasze stoisko nr 16.
Miejsce targów: hala wystawiennicza firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o., 31-586 Kraków, ul. Centralna 41A.


Przyjdź, zobacz, zapytaj. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przenalizujemy każdy przypadek, służymy fachową poradą, bo tam gdzie liczy się wysoka jakość wykonania i niezawodność zawsze jest Pinus.

marzec 2012 - fensterbau fornatle 2012
Serdecznie zapraszamy od odwiedzenia naszego stoiska na targach fensterbau fronatle 2012, które odbędą się w Norymberdze w dniach 21-24 marca 2012.

Nasze stoisko nr 254 w pawilonie 5.

Przyjdź, zobacz, zapytaj. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przenalizujemy każdy przypadek, służymy fachową poradą, bo tam gdzie liczy się wysoka jakość wykonania i niezawodność zawsze jest Pinus.

styczeń 2012 - BUDMA 2012
Serdecznie zapraszamy od odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia 2012.

Nasze stoisko nr 57 w pawilonie 5 przy Polskim Związku Okien i Drzwi.

Przyjdź, zobacz, zapytaj. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przenalizujemy każdy przypadek, służymy fachową poradą, bo tam gdzie liczy się wysoka jakość wykonania i niezawodność zawsze jest Pinus.

wrzesień 2011 - NOWOŚĆ – 2 innowacyjne systemy okienne w ofercie Energy+ i AluEnergy+
Pinus przedstawia 2 kolejne nowości w ofercie. Energooszczędne profile Energy+ i AluEnergy+ o wysokiej estetyce, z innowacyjnymi półkrytymi okuciami i niewidoczna drugą uszczelką w to wszystko w atrakcyjnej cenie. Szczegóły na stronie Okna Energy+ i AluEnergy+ w sekcji Okna.

maj 2011 - NOWOŚĆ – angielski profil w okładzinie aluminiowej
Firma Pinus przedstawia kolejna nowość w swojej ofercie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty innowacje w postaci okien drewnianych opartych na profilu angielskiego, otwierane na zewnątrz w okładzinie aluminiowej. Skontaktuj się z nami i pytaj o szczegóły. Więcej o oknach z okładziną aluminiową znajdziecie na stronie Systemy drewniano aluminiowe w sekcji Okna.

marzec 2011 - TARBUD 2011
Już w marcu serdecznie wszystkich zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Budownictwa TARBUD 2011. Targi odbedą się we Wrocławiu w kompleksie Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 w dniach 18-20 marca. Firma Pinus J&M Smolarczyk zajmuje stoisko 122 w Pawilonie Namiotowym. Na targach zaprezentujemy miedzy innymi nowość w naszej ofercie, okna drewniane otwierane na zewnatrz w okładzinie aluminiowej stworzone na bazie profilu angielaskiego.

grudzień 2010 - BUDMA 2011
Serdecznie zapraszamy od odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 11-14 stycznia 2011. Nasze stoisko nr 104 w pawilonie 5, to miejsce które warto zobaczyć i poznac naszą jakośc oraz nasze możliwości. Przyjdź, zobacz, zapytaj. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przenalizujemy każdy przypadek, służymy fachową poradą, bo tam gdzie liczy się wysoka jakość wykonania i niezawodność zawsze jest Pinus.

czerwiec 2010 - Pinus Liderem Polskiego Exportu 2010
Stowarzyszenie Exporterów Polskich nagrodziło firme Pinus tytułem LIDER POLSKIEGO EXPORTU 2010, w dowód uznania za osiągnięcia w zakresie rozwoju exportu i budowy pozytywnego wizerunku Polski na arenie międzynarodowej.
Stowarzyszenie Eksporterów Polskich to organizacja zrzeszająca ponad 300 polskich eksporterów ze wszystkich branż i regionów naszego kraju. Prowadzi swoją działalność od 2002 roku i utrzymuje kontakty z ponad pięcioma tysiącami spółek na całym terytorium Polski. Prowadzi także ożywioną działalność na rzecz swoich członków i eksporterów.

marzec 2010 - BUD-GRYF SZCZECIN Międzynarodowe Targi Budowlane
W Konkursie Wyróżniony Wyrób na Targach BUD-GRYF w 2010 roku firma Pinus otrzymała dyplom wyróżnienia za okna pasywne co potwierdza wysoką jakość oferowanych produktów.
Targi BUD-GRYF to największa i najbardziej popularna branżowa impreza wystawiennicza na Pomorzu Zachodnim oraz jedna z bardziej znaczących w Polsce. Od 1991 roku to miejsce prezentacji nowych produktów i technologii oraz doskonałe forum wymiany doświadczeń. Udział w nich zwykle bierze ponad 200 wystawców z Polski, Niemiec, Ukrainy, Dani, Szwecji i Słowenii.